TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Dom Maklerski BDM S.A.Oferta

Jak założyć rachunek inwestycyjny

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Prosimy o zapoznanie się z poniższym opisem procedury otwarcia rachunku.
w Punkcie Obsługi Klienta

   Wypełnij formularz.
Zaznacz wybraną ofertę. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza elektronicznego, na podstawie którego przygotujemy umowy do podpisania.
 
  Przyjdź do Punktu Obsługi Klienta wraz z dowodem tożsamości i podpisz umowę.
 
  Po podpisaniu i zweryfikowaniu dokumentów, pracownik BDM S.A. otworzy rachunek inwestycyjny oraz prześle do Państwa Identyfikator i hasło dostępu do aplikacji BDM onLine. Rachunek inwestycyjny można zasilić wpłacając środki na rachunek bieżący BDM S.A.
 
  Rozpocznij inwestycje.
Po otrzymaniu Identyfikatora i hasła dostępu do aplikacji BDM onLine należy zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii 800 312 124 lub +48 33 81 28 440 w celu aktywacji dostępu przez Internet.
 
Korespondencyjnie

   Wypełnij formularz.
Zaznacz wybraną ofertę. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza elektronicznego, na podstawie którego przygotujemy umowy do podpisania.
 
  Wydrukuj formularz, podpisz i odeślij na adres:

Dom Maklerski BDM S.A.
ul. Ks. Stojałowskiego 27
43-300 Bielsko Biała
z dopiskiem Wydział Sprzedaży.


Do przesłanych umów/aneksów, należy załączyć kopią dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu) oraz dodatkowy (drugi) dokument potwierdzający tożsamość. Drugim dokumentem może być:

 • dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • prawo jazdy
 • faktura wystawiona na klienta dotycząca płatności za prąd, gaz, wodę itp.
 • wyciąg z rachunku bankowego klienta.


 • W przypadku "aneksu OTP" i "Umowy dotyczącej pośrednictwa w obrocie derywatami" obowiązuje wymóg notarialnego potwierdzania podpisu na w/w dokumentach.
   
    Poczekaj na zwrotną przesyłkę z umowami. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu dokumentów pracownik BDM S.A. otworzy rachunek inwestycyjny oraz prześle do Państwa Identyfikator i hasło dostępu do aplikacji BDM onLine. Rachunek inwestycyjny można zasilić wpłacając środki na rachunek bieżący BDM S.A.
   
    Rozpocznij inwestycje. Po otrzymaniu Identyfikatora i hasła dostępu do aplikacji BDM onLine należy zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii 800 312 124 lub +48 33 81 28 440 w celu aktywacji dostępu przez Internet.
  W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt tel. 800 312 124, + 48 33 81 28 440 lub email: kontakt@bdm.pl